tarcza header image
Start arrow Lingwistyczny
Lingwistyczny
Pliki konkursowe
Napisał Sekretariat   
Sobota 9 lutego 2019

Regulamin konkursu,

Karta zgłoszenia,

Zgoda na wykorzystanie wizerunku. 

Ostatnia aktualizacja ( Sobota 9 lutego 2019 )
Ogłoszenie o konkursach
Napisał Sekretariat   
Sobota 9 lutego 2019

       Zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych oraz VII i VIII klas szkoły podstawowej do udziału w konkursach językowych organizowanych przez ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie. W bieżącym roku szkolnym przygotowaliśmy dla Was VIII edycję Powiatowego  Konkursu  Języka Angielskiego skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych. Przewidywany termin konkursu to 15 marca 2019 r., start o godzinie 9.00. Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 06 marca 2019 r na adres internetowy naszej szkoły:  

     Nowością, którą proponujemy uczniom klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu włodawskiego, jest Konkurs Krasomówczy. Zadaniem uczestników jest przygotowanie i wygłoszenie prezentacji (max. 5 min) w języku obcym dotyczącej kultury kraju, w którym urzędowym językiem jest angielski, rosyjski lub niemiecki. Prezentacji powinien towarzyszyć  pokaz  slajdów bądź inna forma multimedialna. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 marca 2019 r. Zmagania konkursowe będą miały miejsce 22 marca 2019 r. w budynku naszej szkoły.

     Szczegółowe informacje zostaną  przesłane do szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu włodawskiego. W zakładce KONKURSY umieszczone są regulaminy oraz pozostałe potrzebne dokumenty.

Zapraszamy i życzymy połamania piór oraz samych udanych występów. J

Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4492281