tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Drzwi Otwarte UMCS
Drzwi Otwarte UMCS
Napisał Sekretariat   
Sobota 28 lutego 2015

  W piątek, 13 marca 2015 roku odbędą się Drzwi Otwarte Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Impreza skierowana jest nie tylko do tegorocznych maturzystów, którzy zastanawiają się nad wyborem kierunku studiów, ale także do uczniów klas 1 i 2 szkół ponadgimnazjalnych, dla których będzie to doskonała okazja, aby poznać ofertę edukacyjną wszystkich 12 Wydziałów UMCS. W tym roku Uczniowie, którzy wezmą udział w Drzwiach Otwartych, dowiedzą się również, jak wygląda rekrutacja na największą lubelską uczelnię oraz kiedy i jakie dokumenty należy złożyć przed podjęciem studiów na UMCS. Przygotowano także cykl konsultacji z doradcami zawodowymi, które pomogą Uczniom w wyborze ścieżki kształcenia i kariery.

Tegoroczne Drzwi Otwarte rozpoczną się o godzinie 9.00 w budynku Akademickiego Centrum Kultury Chatka Żaka, położonego przy  ul. Radziszewskiego 16 w Lublinie. Zainauguruje je prof. Stanisław Michałowski, Rektor UMCS.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej www.kandydat.umcs.pl.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5598577