tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jeszcze jeden sukces w Olimpiadzie Informatycznej
Jeszcze jeden sukces w Olimpiadzie Informatycznej
Napisał Sekretariat   
Wtorek 3 marca 2015

   Do drugiego etapu XXII Olimpiady Informatycznej awansował Piotr Wróbel uczeń klasy II Technikum Informatycznego. W dniach 10-12 lutego odbywały się zawody okręgowe (2 etap Olimpiady). Piotr jest kolejnym uczniem naszej szkoły, któremu udało się osiągnąć taki wynik. Na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie ponad 80 uczniów zmagało się z trudnymi problemami algorytmicznymi. Pierwszego dnia w czasie 3 godzin uczestnicy rozwiązywali jedno zadanie nie liczące się w punktacji końcowej. Były to zawody próbne mające na celu zapoznanie olimpijczyków ze środowiskiem i techniką pracy. W kolejnych dwóch dniach w czasie 5 godzinnych sesji odbyły się właściwe zmagania. Gratulujemy sukcesu.

 Opiekun Stanisław Kwaśniewicz

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 3 marca 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5832672