tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ożywić Pola
Ożywić Pola
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 03 March 2015
     Ósma edycja akcji  "Ożywić pola" - Rok Trznadla przeszła do historii. Nasza szkoła jak co roku wzięła udział w zmaganiach ponad 130 szkół z całej Polski. Organizując spotkania z przyrodnikami, myśliwymi,  leśnikami , biorąc udział w konkursach fotograficznych i plastycznych oraz literackich, chcieliśmy pokazać jak ważna jest dbałość o otaczające nas środowisko. Niektóre klasy brały udział w sadzeniu lasu czy też pielęgnacji remizy. Organizatorzy corocznej akcji - Łowiec Polski i Polski Związek Łowiecki docenili naszą działalność i zaangażowanie przyznając nam tytuł FINALISTY VIII EDYCJI AKCJI OŻYWIC POLA . Na rozdanie nagród 24 lutego 2015 roku pojechała delegacja uczennic z naszej szkoły z koordynatorką Anną Jańczak, która została odznaczona medalem Świętego Huberta.
W poprzednich edycjach nasza szkoła była zawsze w czołowej siódemce , pora znowu silnie się zmobilizować i bojowo przyłączyć się do kolejnuch działań tym razem w ROKU BAŻANTA.

 

 
Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 03 March 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3744528