tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ożywić Pola
Ożywić Pola
Napisał Sekretariat   
Wtorek 3 marca 2015
     Ósma edycja akcji  "Ożywić pola" - Rok Trznadla przeszła do historii. Nasza szkoła jak co roku wzięła udział w zmaganiach ponad 130 szkół z całej Polski. Organizując spotkania z przyrodnikami, myśliwymi,  leśnikami , biorąc udział w konkursach fotograficznych i plastycznych oraz literackich, chcieliśmy pokazać jak ważna jest dbałość o otaczające nas środowisko. Niektóre klasy brały udział w sadzeniu lasu czy też pielęgnacji remizy. Organizatorzy corocznej akcji - Łowiec Polski i Polski Związek Łowiecki docenili naszą działalność i zaangażowanie przyznając nam tytuł FINALISTY VIII EDYCJI AKCJI OŻYWIC POLA . Na rozdanie nagród 24 lutego 2015 roku pojechała delegacja uczennic z naszej szkoły z koordynatorką Anną Jańczak, która została odznaczona medalem Świętego Huberta.
W poprzednich edycjach nasza szkoła była zawsze w czołowej siódemce , pora znowu silnie się zmobilizować i bojowo przyłączyć się do kolejnuch działań tym razem w ROKU BAŻANTA.

 

 
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 3 marca 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5608596