tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Trzecie miejsce naszych koszykarek
Trzecie miejsce naszych koszykarek
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 30 marca 2015
   10 marca na obiektach sportowych I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie odbył się rejonowa licealiada w koszykówce dziewcząt. W pierwszym meczu nasze dziewczęta zmierzyły się z późniejszym triumfatorem rozgrywek- reprezentacją II LO w Chełmie. Niestety, po nie najlepszym meczu, nasz zespół musiał uznać wyższość przeciwniczek. Do kolejnego spotkania nasze zawodniczki wyszły bardziej skoncentrowane i umotywowane, czego wynikiem była wygrana z drużyną Zespołu Szkół w Łęcznej. Ostatni mecz, decydujący o zajęciu drugiego miejsca w zawodach, nasza drużyna rozgrywała z gospodarzem czyli drużyną I LO w Chełmie. Po słabych dwóch kwartach w wykonaniu naszych dziewcząt, w kolejnych dwóch zaczęły odrabiać straty i niewiele zabrakło do odniesienia sukcesu w tym meczu. Niestety po zaciętym spotkaniu uległy gospodyniom i ostatecznie zajęły III miejsce. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Julia Niedźwiecka -kapitan, Natalia Pęcherz, Daria Korneluk, Zuzanna Dejer, Agnieszka Dajek, Martyna Michalska, Klaudia Winiarczyk, Katarzyna Wiśniewska, Karolina Kryjak, Paulina Kapluk. Najwięcej punktów dla naszej drużyny, jak przystało na kapitana, zdobyła Julia Niedźwiecka. Opiekun drużyny Grzegorz Kryjak serdecznie dziękuje wszystkim zawodniczkom za waleczną postawę i zaangażowanie podczas rozgrywanych meczów oraz koledze Andrzejowi Smolińskiemu za pomoc w taktycznym przygotowaniu drużyny.
Koszykówka
Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 30 marca 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4105589