tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Trzecie miejsce naszych koszykarek
Trzecie miejsce naszych koszykarek
Napisał Sekretariat   
Monday, 30 March 2015
   10 marca na obiektach sportowych I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie odbył się rejonowa licealiada w koszykówce dziewcząt. W pierwszym meczu nasze dziewczęta zmierzyły się z późniejszym triumfatorem rozgrywek- reprezentacją II LO w Chełmie. Niestety, po nie najlepszym meczu, nasz zespół musiał uznać wyższość przeciwniczek. Do kolejnego spotkania nasze zawodniczki wyszły bardziej skoncentrowane i umotywowane, czego wynikiem była wygrana z drużyną Zespołu Szkół w Łęcznej. Ostatni mecz, decydujący o zajęciu drugiego miejsca w zawodach, nasza drużyna rozgrywała z gospodarzem czyli drużyną I LO w Chełmie. Po słabych dwóch kwartach w wykonaniu naszych dziewcząt, w kolejnych dwóch zaczęły odrabiać straty i niewiele zabrakło do odniesienia sukcesu w tym meczu. Niestety po zaciętym spotkaniu uległy gospodyniom i ostatecznie zajęły III miejsce. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w następującym składzie: Julia Niedźwiecka -kapitan, Natalia Pęcherz, Daria Korneluk, Zuzanna Dejer, Agnieszka Dajek, Martyna Michalska, Klaudia Winiarczyk, Katarzyna Wiśniewska, Karolina Kryjak, Paulina Kapluk. Najwięcej punktów dla naszej drużyny, jak przystało na kapitana, zdobyła Julia Niedźwiecka. Opiekun drużyny Grzegorz Kryjak serdecznie dziękuje wszystkim zawodniczkom za waleczną postawę i zaangażowanie podczas rozgrywanych meczów oraz koledze Andrzejowi Smolińskiemu za pomoc w taktycznym przygotowaniu drużyny.
Koszykówka
Ostatnia aktualizacja ( Monday, 30 March 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3744505