tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty!
Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty!
Napisał Sekretariat   
Wtorek 22 września 2015

    Jak co roku, pierwszego września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. O godzinie 8.00 miała miejsce uroczysta Msza święta w kościele pod wezwaniem św. Ludwika, potem odbyło się spotkanie w hali sportowej. W szkolnej inauguracji roku szkolnego 2015/2016 uczestniczyli nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także zaproszeni goście. Szczególną opieką otoczeni zostali uczniowie klas pierwszych, których w tym roku w ZSZ Nr 1 i II LO jest ponad dwustu. Wśród nich ponad dziesięć osób pochodzi z Ukrainy. Miłym akcentem było wręczenie stypendium Zarządu Powiatu najlepszym uczniom. W tym roku po 150 zł miesięcznie będą otrzymywali: Edyta Łapińska, Katarzyna Mazurek, Aleksandra Prucnal, Tomasz Dyśko oraz Marcin Rudko. Kandydatami do Stypendium Prezesa Rady Ministrów są: Jakub Oszust i Piotr Wróbel.
    Mamy nadzieję, że spełnią się najlepsze życzenia, które na nowy rok szkolny złożył uczniom i nauczycielom dyrektor szkoły pan Eugeniusz Omelczuk.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4105619