tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień Nauczyciela
Dzień Nauczyciela
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 9 listopada 2015

    13 pażdziernika miała miejsce w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele i inni pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz uczniowie spotkali sie w hali sportowej, by wspólnie świętować. Akademia rozpoczęła się choralnym wykonaniem "Dezyderaty".

    Potem uczniowie do wspólnego występu zaprosili nauczycieli i pracowników szkoły, którzy świetnie sprawdzili sie w roli aktorów. Były oczywiście życzenia i liryczno- muzyczne dedykacje. W koncercie dedykowanym wszystkim pracownikom szkoły wystąpili uczniowie klasy I b, II d i II j. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie nagród nauczycielom i pamiatkowych statuetek osobom współpracującym z nasza szkołą.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5832674