tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Modrzak" zdeklasował inne szkoły rejonu chełmskiego
"Modrzak" zdeklasował inne szkoły rejonu chełmskiego
Napisał Sekretariat   
Niedziela 22 listopada 2015

    18 listopada 2015r. w obiektach Miejskiej Hali Sportowej MOSiR w Chełmie rozegrano Rejonową Licealiadę w Indywidualnym Tenisie Stołowym. Drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły zwyciężyły w klasyfikacji ogólnej szkół. Spektakularne wyniki w zmaganiach indywidualnych osiągnęły: Patrycja Waszczuk- I miejsce, Klaudia Błaszczuk - III miejsce, Paula Pawłowska V miejsce, Weronika Litkowiec miejsce 7-8. Również chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie zdeklasowali swoich rywali: Arkadiusz Żuk I miejsce, Sylwester Włoszek II, Kamil Staniszewski IV i Tomasz Dyśko miejsce 9-12.

tenis15_001.jpg

 

      W historii szkoły nigdy nie było tak znaczących wyników w tej dyscyplinie na szczeblu rejonowym. Należy nadmienić, że nad sukcesem naszych zawodników czuwali ich trenerzy: Adam Płodzień i Andrzej Kozieradzki. Opiekunem obu drużyn był Mariusz Kuśmirek - nauczyciel wf.
Do zawodów rangi wojewódzkiej awansowały najlepsze piątki w kategorii dziewcząt i chłopców. Rywalizacja odbędzie się w Hrubieszowie 01.12.2015r.

Opracował: Mariusz Kuśmirek

tenis15_002.jpg

tenis15_003.jpg

 


tenis15_004.jpg

 


Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 23 listopada 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5832503