tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Akademia Wykonawcy Śnieżki
Akademia Wykonawcy Śnieżki
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 30 listopada 2015
Dnia 4 listopada 2015 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącym we Włodawie odbyło się szkolenie w ramach programu Akademia Wykonawcy Śnieżki. Szkolenie przeprowadzone zostało przez wykwalifikowanego Trenera Akademii Aplikacji i Szkoleń i obejmowało prezentację produktów firmy, ich właściwości i zastosowanie w praktyce. 
   

 


     W szkoleniu uczestniczyła młodzież kształcąca się w zawodzie technik budownictwa i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania interesującego wykładu na temat farb, technik malarskich połączonego z zajęciami praktycznymi. Ogromne zainteresowanie wzbudziły prezentowane materiały dekoracyjne i możliwość ich wykorzystania.

    Szkolenie spotkało się z żywym odbiorem i cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży, co świadczy o wysokim poziomie prelekcji. Na zakończenie spotkania wszyscy uczniowie otrzymali symboliczne upominki od firmy Śnieżka.
W naszej szkole już po raz drugi gościli przedstawiciele Śnieżki, mamy nadzieję, że to początek cyklicznych spotkań, gdyż współpraca służy kształceniu praktycznych umiejętności i poszerzeniu wiedzy w zakresie budownictwaOstatnia aktualizacja ( Czwartek 3 grudnia 2015 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5832552