tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jakub Oszust wśród laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Jakub Oszust wśród laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Napisał Sekretariat   
Czwartek 7 stycznia 2016
  Już po raz drugi Jakub, prezentując bardzo wysoki poziom wiedzy z dziedziny interdyscyplinarnej jaką jest: wiedza o mediach, pokonał konkurentów i jako najlepszy w województwie lubelskim, w marcu 2016r. weźmie udział w finale Olimpiady. Będzie ona miała swoje miejsce na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale dziennikarstwa. Uczeń przygotowuje się do Olimpiady pod kierunkiem nauczyciela wos: Małgorzaty Oleniak.
  18 grudnia w Auli im. kard. Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Jakub otrzymał także wyróżnienie za najlepszą pracę konkursową: Media w 2020r, wykonane trudną, ale niezwykle efektowną techniką fotokastu. Serdecznie mu gratulujemy , życząc powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4167972