tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jakub Oszust wśród laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Jakub Oszust wśród laureatów ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Mediach!
Napisał Sekretariat   
Thursday, 07 January 2016
  Już po raz drugi Jakub, prezentując bardzo wysoki poziom wiedzy z dziedziny interdyscyplinarnej jaką jest: wiedza o mediach, pokonał konkurentów i jako najlepszy w województwie lubelskim, w marcu 2016r. weźmie udział w finale Olimpiady. Będzie ona miała swoje miejsce na Uniwersytecie Warszawskim, na wydziale dziennikarstwa. Uczeń przygotowuje się do Olimpiady pod kierunkiem nauczyciela wos: Małgorzaty Oleniak.
  18 grudnia w Auli im. kard. Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, Jakub otrzymał także wyróżnienie za najlepszą pracę konkursową: Media w 2020r, wykonane trudną, ale niezwykle efektowną techniką fotokastu. Serdecznie mu gratulujemy , życząc powodzenia w kolejnym etapie rywalizacji.
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3940017