tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolska Akademia Programowania w naszej szkole - podsumowanie
Ogólnopolska Akademia Programowania w naszej szkole - podsumowanie
Napisał Sekretariat   
Wtorek 19 stycznia 2016

     Od końca września do końca listopada 46 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w zajęciach pozalekcyjnych ucząc się programować i rozwiązywać problemy algorytmiczne pod kierunkiem Pana Stanisława Kwaśniewicza i Przemysława Dyśko. Ogólnopolska Akademia Programowania jest kolejnym projektem zorganizowanym przez Stowarzyszenie Talent i wspieranym przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, do którego została zakwalifikowana nasza szkoła.
       Młodzi programiści pracowali w trzech grupach na różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia odbywały się w soboty oraz po lekcjach w dniach roboczych. Uczniowie poznawali nowe algorytmy pozwalające na rozwiązywanie prostych i bardziej złożonych problemów algorytmicznych. Młodzi adepci sztuki programowania brali udział w konkursach organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Akademii Programowania, oraz innych stacjonarnych konkursach. Uczestniczyli w kursach organizowanych w ramach Akademii a także w kursach programowania organizowanych przez Uniwersytet Warszawski na platformach Main2.edu.pl lub main.edu.pl. Kursy zostały przygotowane i prowadzone pod kierunkiem  prof. dr hab. Krzysztofa Diksa, przewodniczącego Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 19 stycznia 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4448565