tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolska Akademia Programowania w Gimnazjum w Woli Uhruskiej
Ogólnopolska Akademia Programowania w Gimnazjum w Woli Uhruskiej
Napisał Sekretariat   
Wtorek 19 stycznia 2016

    W ramach współpracy między szkołami 20 uczniów z Publicznego Gimnazjum w Woli Uhruskiej uczestniczyło w zajęciach, konkursach i kursach organizowanych w zakresie Ogólnopolskiej Akademii Programowania jak i przez Uniwersytet Warszawski pod kierunkiem prof. dr hab. Krzysztofa Diksa. Zajęcia odbywały się w październiku i listopadzie  w Gimnazjum w Woli Uhruskiej a prowadził je nauczyciel z naszej szkoły Pan Stanisław Kwaśniewicz. Uczestnicy pogłębiali swoją wiedzę z zakresu programowania w C++ rozwiązując praktyczne zadania na platformie www.Main2.edu.pl jak i na platformie www.programuj.edu.pl czy też - www.zadania.oig.edu.pl. Ponadto uczestniczyli w konkursie stałym organizowanym przez Stowarzyszenie Talent.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 19 stycznia 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5848451