tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Podsumowanie projektu "Akademia 3.0 apki.org"
Podsumowanie projektu "Akademia 3.0 apki.org"
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 27 January 2016

   Jak już informowaliśmy, nasza szkoła zgłosiła się do konkursu rekrutującego do powyższego projektu, i znalazła się w grupie 16 szkół wyłonionych z pośród kilkudziesięciu z całej Polski. Projekt realizowaliśmy w okresie od września do grudnia. Dwugodzinne zajęcia pozalekcyjne Akademii 3.0 odbywały się raz w tygodniu pod kierunkiem Pana Stanisława Kwaśniewicza. W udostępnionych online kursach, brało udział 16 uczniów technikum informatycznego. Tematyka kursów dotyczyła języków programowania aplikacji mobilnych i webowych. Każdy z uczestników otrzymał koszulkę klubowicza Lab 3.0.

      Fundacja Media 3.0 ogłosiła konkurs na społeczną aplikację mobilną lub webową dla uczestników i uczestniczek szkolnych klubów Lab 3.0, biorących udział w projekcie "Akademia 3.0 - apki.org". Pięciu uczniów naszej szkoły zgłosiło do konkursu dwie aplikacje:
- serwis wspomagający naukę matematyki pod adresem http://mathedu.2lo.wlodawa.pl,
- plan lekcji dla każdej szkoły.

Uplasowały się one odpowiednio na drugim i piątym miejscu wśród 11 zgłoszonych. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w grudniu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji w Warszawie.


Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 27 January 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3831694