tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Modrzak" zdominował inne szkoły w rejonie
"Modrzak" zdominował inne szkoły w rejonie
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 1 lutego 2016

W dniu 26 stycznia 2016r. w hali MOSiR w Chełmie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym". Zarówno drużyna dziewcząt (Patrycja Waszczuk, Klaudia Błaszczuk i Weronika Litkowiec) jak i chłopców (Kamil Staniszewski, Sylwester Włoszek i Arkadiusz Żuk) z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie wykazały się waleczną postawą. Powtórzyli sukces z zawodów indywidualnych zajmując I miejsca w obu kategoriach.
Po raz pierwszy w historii „Modrzak" zdominował inne szkoły w Rejonowej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym.
Zasługą tego sukcesu jest zaangażowanie zawodników i szkoleniowców z klubu SMS Włodawa i MOSiR Włodawa, pod okiem których zawodnicy zgłębiają tajniki tenisa stołowego. Zwycięstwo dało awans na zawody szczebla wojewódzkiego, które są zaplanowane na dzień 04.02.2016r. w Kocudzy.
Opiekunem drużyny dziewcząt i chłopców był Mariusz Kuśmirek nauczyciel wychowania fizycznego.

 

opracował:
Mariusz Kuśmirek

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4168043