tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Modrzak" zdominował inne szkoły w rejonie
"Modrzak" zdominował inne szkoły w rejonie
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 1 lutego 2016

W dniu 26 stycznia 2016r. w hali MOSiR w Chełmie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Drużynowym. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym". Zarówno drużyna dziewcząt (Patrycja Waszczuk, Klaudia Błaszczuk i Weronika Litkowiec) jak i chłopców (Kamil Staniszewski, Sylwester Włoszek i Arkadiusz Żuk) z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie wykazały się waleczną postawą. Powtórzyli sukces z zawodów indywidualnych zajmując I miejsca w obu kategoriach.
Po raz pierwszy w historii „Modrzak" zdominował inne szkoły w Rejonowej Licealiadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym.
Zasługą tego sukcesu jest zaangażowanie zawodników i szkoleniowców z klubu SMS Włodawa i MOSiR Włodawa, pod okiem których zawodnicy zgłębiają tajniki tenisa stołowego. Zwycięstwo dało awans na zawody szczebla wojewódzkiego, które są zaplanowane na dzień 04.02.2016r. w Kocudzy.
Opiekunem drużyny dziewcząt i chłopców był Mariusz Kuśmirek nauczyciel wychowania fizycznego.

 

opracował:
Mariusz Kuśmirek

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5853260