tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Bezpieczna i przyjazna szkoła
Bezpieczna i przyjazna szkoła
Napisał Sekretariat   
Thursday, 11 February 2016

          W dniu 9.02.2016 r. w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła" z pracownikiem MOPS-u, panią Danutą Jamroz. W trakcie spotkania uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wysłuchali prelekcji na temat „Kształtowanie poczucia bezpieczeństwa" .

bezpiecz16_01.jpg

 

Dzięki spotkaniu młodzież usłyszała o wielu aspektach bezpieczeństwa w szkole jak i w domu rodzinnym . Uzyskała również informacje, gdzie należy szukać pomocy i w jakiej formie, gdy istnieje zagrożenie dla bezpieczeństwa tak swojego, jak i najbliższych oraz sposobach przeciwdziałania takim sytuacjom.

bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 11 February 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3719254