tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Bezpieczna i przyjazna szkoła
Bezpieczna i przyjazna szkoła
Napisał Sekretariat   
Czwartek 11 lutego 2016

          W dniu 9.02.2016 r. w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła" z pracownikiem MOPS-u, panią Danutą Jamroz. W trakcie spotkania uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wysłuchali prelekcji na temat „Kształtowanie poczucia bezpieczeństwa" .

bezpiecz16_01.jpg

 

Dzięki spotkaniu młodzież usłyszała o wielu aspektach bezpieczeństwa w szkole jak i w domu rodzinnym . Uzyskała również informacje, gdzie należy szukać pomocy i w jakiej formie, gdy istnieje zagrożenie dla bezpieczeństwa tak swojego, jak i najbliższych oraz sposobach przeciwdziałania takim sytuacjom.

bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
bezpiecz16_01.jpg
Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 11 lutego 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5832849