tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces naszych przyrodników na II Ogólnopolskim Turnieju All-chemicznym w Lublinie
Sukces naszych przyrodników na II Ogólnopolskim Turnieju All-chemicznym w Lublinie
Napisał Sekretariat   
Środa 16 marca 2016

         W dniu 12 marca 2016 roku na Wydziale Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbył się I etap II Ogólnopolskiego Turnieju All-chemicznego. W Konkurencji Plakatowej nasza drużyna w składzie: Kacper Kuśmirek z klasy II LOd, Katarzyna Mazurek z klasy II LOd, Krystian Ulaniuk z klasy III LOd zdobyła wyróżnienie w kategorii: najlepszy plakat naukowy za pracę pt. "Zanieczyszczenia wody substancjami chemicznymi i ich skutki na nasz organizm". W konkursie wzięło udział 41 drużyn z całego kraju, a poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki. Tym bardziej cieszy sukces uczniów naszych klas przyrodniczych. Drużyna przygotowywała się pod kierunkiem Pani mgr Marioli Rojek.
chemiaplakat_01.jpg

chemiaplakat_02.jpg
chemiaplakat_03.jpg

Ostatnia aktualizacja ( Środa 16 marca 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4168118