tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jakub Oszust laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego
Jakub Oszust laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego
Napisał Sekretariat   
Środa 15 czerwca 2016
      Kolejnym sukcesem Jakuba Oszusta, ucznia klasy II LO B o profilu matematyczno-fizyczno-informatycznym, jest zajęcie drugiego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Graficznym pod hasłem: „CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?", którego finał nastąpił 6 czerwca 2016 r.


      Organizatorem konkursu jest internetowy, otwarty program studiów e-learningowych IT Szkoła. Instytucją odpowiedzialną bezpośrednio za realizację Programu IT Szkoła jest Naukowa Akademicka Sieć Komputerowa. Partnerem merytorycznym programu jest Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki.
wirtualnyswiat.jpg
    

     Nasza szkoła już od wielu lat uczestniczy w projekcie IT Szkoła, w którym uczniowie rozwijają swoją wiedzę i umiejętności informatyczne, uczestniczą w wykładach i kursach on-line oraz zdobywają Certyfikaty potwierdzające ich wiedzę. W ramach tego programu organizowane są również różne konkursy informatyczne. Jednym z nich jest właśnie konkurs „CZYM DLA MNIE JEST INTERNET?", w którym należało wykonać pracę graficzną zawierającą podane hasła. Jakub wykonał pracę pod hasłem „Mój wirtualny świat", która pokonała ponad tysiąc innych prac konkursowych w otwartym głosowaniu internautów. Przedtem jednak, zrealizował trzy kursy graficzne, co było jednym z elementów udziału w konkursie:

·         Obróbka i wizualizacja obrazów - jak poprawiać i przekształcać zdjęcia

·         Gimp - edycja grafiki i zdjęć

·         Grafika komputerowa, czyli jak zrobić coś, czego nie potrafi aparat cyfrowy

Wszystkie prace można obejrzeć w galerii  na stronie https://it-szkola.edu.pl/kong_galeria

Opiekunem ucznia jest nauczycielka informatyki Pani Małgorzata Omelczuk.

Jakubowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Ostatnia aktualizacja ( Środa 15 czerwca 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5855215