tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa lubelskiego
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół województwa lubelskiego
Napisał Sekretariat   
Saturday, 05 November 2016

Sport

 

W Janowskim Domu Kultury w Janowie Lubelskim w dniu 26 października 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii: igrzyska, gimnazjada i licealiada. Wyróżniono po dziesięć najlepszych szkół w każdej kategorii w obecności dostojnych gości przedstawicieli Kuratorium Lubelskiego, Urzędu Marszałkowskiego, Sejmu, Senatu i władz samorządowych Janowa Lubelskiego.

A tak przedstawia się pierwsza dziesiątka:

MIEJSCE

NAZWA SZKOŁY

PUNKTY

1.

V LO Lublin

419,5

2.

I LO Lublin

353,0

3.

ZS Nr 2 i I LO Lubartów

344,0

4.

ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa

324,0

5.

II LO Chełm

322,5

6.

I LO Biała Podlaska

296,0

7.

ZSBiO Biłgoraj

293,5

8.

I LO Łuków

292,0

9.

LO ONZ Biłgoraj

291,5

10.

IV LO Biała Podlaska

284,0

Sport
Nasza szkoła w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych zajęła bardzo wysokie IV miejsce, od wielu lat nasz szkoła nie przerwanie klasyfikuje się w pierwszej dziesiątce. Na tak znaczący sukces zapracowali uczniowie rywalizujący w następujących dyscyplinach:
1. Liga lekkoatletyczna dziewcząt - III miejsce w rejonie (Niedźwiecka Julia, Kapluk Dominika, Czarnecka Magda, Wereszczyńska Agata, Tomczak Magda, Zielińska Aleksandra, Rusiecka Beata, Kazimieruk Kamila, Nosko Katarzyna, Królikowska Nikola, Golus Weronika, Czuj Jagoda, Marcinek Kamila).
2. Liga lekkoatletyczna chłopców - II miejsce w rejonie (Trzeciak Kamil, Uss Patryk, Skoczelas Piotr, Piskała Dawid, Baj Maciej, Bedłuszak Piotr, Błaszczuk Patryk, Piwowar Hubert, Trzeciak Damian, Rabczewski Damaian, Kuśmirek Kacper, Warda Szymon, Jabłoński Patryk, Kubiak Piotr).
3. Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt- IV miejsce w rejonie (Nahuluk Izabela, Korona Kamila, Niedźwiecka Julia, Hajko Justyna, Kryjak Magdalena, Pawluk Kamila, Rusiecka Beata, Parulska Karolina, Wereszczyńska Agata, Zielińska Aleksandra, Hryniewska Anna, Dydiuk Wioletta).
4. Sztafetowe biegi przełajowe chłopców- III miejsce w rejonie (Baj Maciej, Skoczelas Piotr, Piwowar Łukasz, Piwowar Hubert, Sołoduszkiewicz Michał, Sawczenko Yarosław, Bedłuszak Piotr, Naumiuk Mateusz, Błaszczuk Patryk, Malik Mateusz, Piskała Dawid, Serafin Mateusz, Żakowski Dawid, Węgliński Kacper, Bober Sebastian).
5. Koszykówka dziewcząt - III miejsce w rejonie (Klaudia Błaszczuk, Julia Niedżwiecka, Zuzanna Dejer, Karolina Kryjak, Katarzyna Wiśniewska, Kamila Adamiuk, Weronika Szałaj, Daria Korneluk, i Magdalena Husarek).
6. Koszykówka chłopców - III miejsce w rejonie ( Danielczuk Maciej, Sidoruk Mateusz, Koszot Szymon, Szewczak Michał, Mikitiuk Mateusz, Postawski Karol, Mikołajewski Piotr, Oniszczuk Kacper).
7. Tenis stołowy indywidualny dziewcząt - III miejsce w województwie (Waszczuk Patrycja, Pawłowska Paula, Błaszczuk Klaudia).
8. Tenis stołowy indywidualny chłopców - I miejsce w województwie (Żuk Arkadiusz, Staniszewski Kamil, Włoszek Sylwester, Dyśko Tomasz).
9. Siatkówka dziewcząt - V miejsce w rejonie (Karolina Kryjak, Katarzyna Wiśniewska, Anna Flisiak, Katarzyna Piskorska, Zuzanna Dejer, Kinga Bartnicka, Aleksandra Rysio, Julia Niedźwiedzka, Klaudia Błaszczuk, Ewa Pajączkowska, Karolina Parulska).
10. Siatkówka chłopców - IV miejsce w rejonie (R Mietiułka, Ł. Filipek, D. Rabczewski, G.Baj,P.Skoczelas,M.Biedziński,K.Puacz,J.Puacz,T.Dyśko,M.Oziemczuk,D.Trzeciak, P. Grzeluk, D. Zarczuk, M. Kowalski).
11. Halowa piłka nożna chłopców - II miejsce w rejonie (Błaszczuk Patryk, Chwedoruk Mateusz, Danielczuk Maciej, Łobko Michał, Żakowski Dawid, Węgliński Kacper, Piotrowski Grzegorz, Bober Sebastian, Gołąb Jakub, Sołoduszkiewicz Michał)
12. Tenis stołowy drużynowy dziewcząt - II miejsce w województwie ( Waszczuk Patrycja, Litkowiec Weronika, Błaszczuk Klaudia).
13. Tenis stołowy drużynowy chłopców - I miejsce w województwie ( Żuk Arkadiusz, Staniszewski Kamil, Włoszek Sylwester).
14. Pływanie sztafety dziewcząt - VI miejsce w rejonie (Tchórzewska Magdalena, Kapluk Paulina, Kadłubowska Sandra, Pawłowska Paula, Kowalewska Joanna, Kozłowska Milena, Dedera Magda, Adamiuk Kamila, Sułkowska Weronika, Szałaj Weronika).
15. Pływanie sztafety chłopców - IV miejsce w rejonie (Kamiński Mateusz, Byczik Mateusz, Narbut Jarosław, Frańczak Szymon, Lodwich Adrian, Grzywaczewski Ireneusz, Połynkin Mateusz, Głowacki Cezary, Malik Mateusz).
16. Pływanie indywidualne dziewcząt - VIII miejsce w rejonie ( Kapluk Paulina - styl klasyczny i Tchórzewska Magdalena - styl dowolny).
17. Pływanie indywidualne chłopców - VII miejsce w rejonie Byczik Mateusz, VIII miejsce Franczak Szymon, IX miejsce Sidoruk Mateusz - wszyscy styl dowolny.
Sport

Sport
Sport
Sport

Sport

Za przygotowania do zawodów i opiekę nad uczniami i uczennicami sprawowali następujący nauczyciele: Baj Anna, Cenkała Katarzyna, Wiśniewska Dorota, Repa Karol, Kryjak Grzegorz, Kuśmirek Mariusz, Smoliński Andrzej, Wysokiński Andrzej i Sidoruk Dariusz.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 09 November 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3943309