tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Narodowe Święto Niepodległości
Narodowe Święto Niepodległości
Napisał Sekretariat   
Piątek 18 listopada 2016
        Refleksje na temat wolności  i ojczyzny były tematem przewodnim montażu słowno-muzycznego przygotowanego przez uczniów naszej szkoły  z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Młodzież  przedstawiła własne interpretacje zarówno  utworów   współczesnych twórców jak i twórców epok minionych. Program zaprezentowany był 10 listopada na spotkaniu emerytów i rencistów w Urzędzie Miasta we Włodawie oraz  11 listopada   we Włodawskim Domu Kultury na   powiatowych uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości.  14 listopada występ młodych artystów  podziwiała i oklaskiwała  cała  społeczność Zespołu Szkół  Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.  Swoje talenty artystyczne zaprezentowali: Kamila Adamiuk, Karolina Dyduch, Magda Dedera,  Monika Gromysz, Paulina Jankowska, Natalia Popławska, Julia Skrzyńska, Gabriela Tokarska, Wiktoria Wasilewska, Kacper Kuśmirek, Michał Olszewski,  Jakub Osmulski, Mateusz Sołtys.
Święto Niepodległości

Młodzież do występu przygotowywała się pod kierunkiem p. Anny Łukaszewicz i p. Mariusza Czuja.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 22 listopada 2016 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5855243