tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Zajęcia warsztatowe w gimnazjum
Zajęcia warsztatowe w gimnazjum
Napisał Sekretariat   
Piątek 13 stycznia 2017
     W dniach 12.12.16 i 9.01.17 we włodawskich gimnazjach odbyły się zajęcia warsztatowe w zawodach: technik pojazdów samochodowych, technik budownictwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik informatyk. Gimnazjaliści razem z kolegami z ZSZ Nr1 i II LO w ramach warsztatów przygotowywali kanapki i różne przystawki; robili odlewy gipsowe ozdób choinkowych, modele gipsowe, zmieniali również koło samochodowe oraz tworzyli połączenia sieciowe między komputerem a krosownicą.
     Wszystkie prace wykonywane były w formie konkursu. Zajęcia zakończyła prezentacja prac powstałych w czasie warsztatów. Lekcje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony młodzieży gimnazjalnej.
warsztaty
Ostatnia aktualizacja ( Piątek 13 stycznia 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5839970