tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w Olimpiadzie
Sukces w Olimpiadzie
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 18 January 2017
        Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 we Włodawie – Kamil Stelmach z klasy II Technikum Budowlanego oraz Adam Prokurat z klasy II w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie brali udział w etapie regionalnym Olimpiady „Buduj z Pasją”, która odbyła się 9 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie. Organizatorem był Zespól Szkół Budowlanych przy współpracy z Krajową Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „BUDOWLANI”.

BUduj
      Finał, w którym udział brali uczniowie szkół technicznych z województwa lubelskiego, składał się z części teoretycznej i praktycznej, wymagał wykazania się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami z zakresu budownictwa. Spośród 8 dwuosobowych drużyn nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce, co pozwoliło im zakwalifikować się do etapu ogólnopolskiego Olimpiady „Buduj z Pasją”, który odbędzie się w Lublinie w marcu bieżącego roku. Gratulujemy Kamilowi i Adamowi sukcesu i życzymy powodzenie na szczeblu ogólnopolskim oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 30 January 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
3987858