tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces w Olimpiadzie
Sukces w Olimpiadzie
Napisał Sekretariat   
Środa 18 stycznia 2017
        Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 we Włodawie – Kamil Stelmach z klasy II Technikum Budowlanego oraz Adam Prokurat z klasy II w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie brali udział w etapie regionalnym Olimpiady „Buduj z Pasją”, która odbyła się 9 grudnia 2016 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie. Organizatorem był Zespól Szkół Budowlanych przy współpracy z Krajową Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „BUDOWLANI”.

BUduj
      Finał, w którym udział brali uczniowie szkół technicznych z województwa lubelskiego, składał się z części teoretycznej i praktycznej, wymagał wykazania się wiedzą teoretyczną i umiejętnościami z zakresu budownictwa. Spośród 8 dwuosobowych drużyn nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce, co pozwoliło im zakwalifikować się do etapu ogólnopolskiego Olimpiady „Buduj z Pasją”, który odbędzie się w Lublinie w marcu bieżącego roku. Gratulujemy Kamilowi i Adamowi sukcesu i życzymy powodzenie na szczeblu ogólnopolskim oraz wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 30 stycznia 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5829163