tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego
Stypendyści Marszałka Województwa Lubelskiego
Napisał Sekretariat   
Czwartek 2 lutego 2017

       W roku szkolnym 2016/2017 Województwo Lubelskie realizuje dwa programy stypendialne dla uczniów, których celem jest finansowe wsparcie młodych, szczególnie uzdolnionych uczniów, uczących się lub mieszkających w województwie lubelskim. Pierwszy z nich, to program „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017&rdquo,  skierowany do najzdolniejszych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, mających doskonałe wyniki z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości.
     W ramach tego programu – w bieżącym roku szkolnym –  stypendia otrzymało 530 uczniów.
W gronie stypendystów znalazło się czworo uczniów z klas matematyczno-fizyczno-informatycznych z naszego II Liceum Ogólnokształcącego. Są to: Magdalena Adamiuk, Tomasz Dyśko, Jakub Oszust (wszyscy z klasy IIIb LO) oraz Krzysztof Buczyński (IIb LO). Gratulujemy serdecznie tego wyjątkowego wyróżnienia i jednocześnie  kontynuacji wieloletniej ( i licznej) obecności naszych uczniów w tym programie stypendialnym.


stypendyści

 

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 3 lutego 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5829180