tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość
Lekcja o funduszach europejskich. Przedsiębiorczość
Napisał Sekretariat   
Sobota 11 lutego 2017
      Na początku lutego w naszej szkole w dwóch klasach zasadniczej szkoły zawodowej oraz dwóch klasach technikum, przeprowadzone zostały lekcje dotyczące Funduszy Europejskich w ramach akcji edukacyjnej Ministerstwa Rozwoju pt. „LEKCJA O FUNDUSZACH EUROPEJSKICH. PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”. Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wśród młodzieży ponadgimnazjalnej idei przedsiębiorczości w kontekście wykorzystania FUNDUSZY EUROPEJSKICH przeznaczonych dla młodych ludzi, oraz z możliwościami wsparcia rozwoju innowacyjnego biznesu (w szczególności Platformy startowe (STARTUP) dla nowych pomysłów, współfinansowane z Programu Polska Wschodnia).
      
       Uczniowie w trakcie zajęć obejrzeli film, w którym były przedstawione informacje odnośnie wykorzystania FUNDUSZY EUROPEJSKICH przez młodych ludzi, założenia własnego STARTUP- u oraz źródeł informacji dotyczących FUNDUSZY EUROPEJSKICH. Uczestniczy otrzymali komiksy z historią wdrożenia innowacyjnego pomysłu i wykorzystania w tym celu funduszy europejskich. Mieli także do rozwiązania zadanie, za które trzy pierwsze osoby z każdej klasy otrzymały nagrody. Lekcje przeprowadził nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i przedmiotów zawodowych. Eugeniusz Oreńczuk.

 
Ostatnia aktualizacja ( Sobota 11 lutego 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
5839945