tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sierpniowe egzaminy poprawkowe
Sierpniowe egzaminy poprawkowe
Napisał Sekretariat   
Thursday, 30 July 2009

Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2008/2009

data

przewodniczący

przedmiot

sala

członkowie komisji

zdający

klasa

26.08.2009r
środa
godz.900

Mirosław Trociuk

Matematyka
(11 ucz.)

33

Capik Ewa

Denysiuk Daniel

III LO e

Kędzierski Paweł

III LO e

Dyśko Grażyna

Iwan Grzegorz

II LO a

Jakubiuk Angelika

Mielniczuk Adrian

II LOe

Oknińska Iwona

Koziej Paweł

I LO b

Kordon Marcin

Piekara Klaudia

I LO e

Kusiuk Renata

Sieczka Mateusz

II LO f

Tujak Wojciech

II Ti

26.08.2009r
środa
godz.900

Mariusz Dyduch

Matematyka
(11 ucz.)

34

Horszczaruk Małgorzata

Kolasa Michał

II TM

Okłocki Jarosław

I Ti

Sawka Marcin

Fudala Marek

III Ti

Struszewski Marek

Czarnecka Wioleta

Celej Roman

I TM

Ignatowicz Rafał

Jędrzejewski Tomasz

I TB

Szachoń Patryk

Prudaczuk Mateusz

Demczuk Beata

I m/c

26.08.2009r
środa
godz.900

Halina Kononiuk
(12 ucz.)

język polski

35

Sidoruk ZbigniewHolaczuk Renata

Śliwa Mateusz

II LO g

Wójcik Adam

II Ti

historia

35

Kusiuk Krzysztof

Chwalczyk Łukasz

II LO j

Wojtasik Sylwia

Czuj Mariusz

Moczulski Mateusz

I LO a

Oleniak Małgorzata

Karpik Grzegorz

I m/c

biologia

35

Trociuk Małgorzata

Kurzeja Piotr

II LO f

Błaszczuk Krystyna

II LO g

Wólczyńska Renata

Oleksiuk Hubert

I Ti

Dowierciał Marcin

chemia

35

Rojek MariolaHoefler Anna

Romańczuk Monika

I LO g

Janiuk Krzysztof

27.08.2009r
czwartek
godz.900

Mirosław Trociuk
(14 ucz.)

fizyka

34

Masłowski MariuszMichaluk Jolanta

Demczuk Beata

I m/c

geografia

34

Buska MałgorzataStadnik Jadwiga

Moczulski Mateusz

I LO a

technologia budownictwa

34

Kędzierska JoannaMatczuk Krzysztof

Prudaczuk Mateusz

I  TB

organizacja budowy

34

Kędzierska JoannaMatczuk Krzysztof

Adamowski Piotr

III TB

język angielski

34

Vedrynska Larysa

Naumczyk Adrian

I LO i

Koziej Monika

I LO j

Dowierciał Marcin

I Ti

Baj- Kawiak Aleksandra

Śliwa Mateusz

II LO g

Mielniczuk Adrian

II LO e

Krajewska Justyna

II TUG

Jurga Anna

Olszewska Julita

II TUŻ

Zimnicka Jadwiga

Szylberg Grzegorz

I m/c

Karpik Grzegorz

27.08.2009r
czwartek
godz.900

Halina Kononiuk
(12 ucz.)

język polski

33

Puchalska Marzena

Iwan Grzegorz

II LO a

Łukaszewicz Anna

Romańczuk Monika

I  LO g

język rosyjski

33

Radłowska Janina Kochan Elżbieta

Jakubiuk Angelika

II LO a

język angielski

33

Trendak Izabela

Wójcik Alan

II Ti

Prucnal Marcin

Staniszewski Michał

Kalinowski Marcin

Szachoń Patryk

I TB

Jaworski Marek

IV TM

Welik Adam

Mielniczuk Arkadiusz

III LO e

Dąbrowski Radosław

I e

Paterek Kamil

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 30 July 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3665081