tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow VI Olimpiada Budowlana "Buduj z Pasją"
VI Olimpiada Budowlana "Buduj z Pasją"
Napisał Sekretariat   
Thursday, 13 April 2017

      W dniach 23-25 marca 2017 r. w Lublinie podczas Lubelskich Targów Budowlanych LUBDOM 2017 odbył się finał VI Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”. Organizatorami byli Krajowa Federacja Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej „Budowlani”, Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie oraz Targi Lublin S.A.. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m.in. Minister Edukacji Narodowej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty, a jego organizację wsparło kilkunastu partnerów.  

 

 

 

    W finale centralnej Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją” udział brali dwaj uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 we Włodawie - Kamil Stelmach z klasy II Technikum Budowlanego oraz Adam Prokurat z klasy II w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W piątek 24 marca 2017 r. uroczyście zainaugurowano wydarzenie, po czym młodzi adepci budownictwa przystąpili do zadania praktycznego, a z teoretycznym  zmierzyli się następnego dnia. W sobotę 25 marca 2017r. ogłoszono wyniki VI Olimpiady Budowlanej „Buduj z Pasją”, w której reprezentanci naszej szkoły zajęli X miejsce Kamilowi i Adamowi gratulujemy sukcesu i życzymy wytrwałości w pogłębianiu wiedzy i rozwijaniu praktycznych umiejętności. Słowa uznania należą się również nauczycielom przedmiotów zawodowych budowlanych, którzy niestrudzenie pracują, by ich uczniowie zdobyli potrzebne kompetencje i po ukończeniu szkoły znaleźli swoje miejsce na rynku pracy.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 13 April 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3996059