tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej
Napisał Sekretariat   
Środa 18 października 2017
      Dzień Edukacji Narodowej to święto całej szkolnej społeczności. W tym dniu mieliśmy zaszczyt powitać na naszej uroczystości gości honorowych: pana ppłk Artura Gruszczyka – dowódcę 2 Mazowieckiego Pułku Saperów, który przejął tradycje 2 Warszawskiej Brygady Saperów – patrona Zespołu Szkół Zawodowych, Starostę Powiatu Włodawskiego – Pana Andrzeja Romańczuka, księdza Jerzego Ignaciuka – proboszcza parafii prawosławnej pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny we Włodawie , komendanta Placówki Straży Granicznej we Włodawie – Pana ppłk SG Janusza Wólczyńskiego, komendanta Powiatowej Straży Pożarnej we Włodawie – Pana mł. brygadiera Pawła Matczuka, prezesa ZNP Oddział we Włodawie – Pana Marka Ostrowskiego, przedsiębiorcę i właściciela firmy „Slawex” – Pana Janusza Sławińskiego, przewodniczącego Rady Rodziców ZSZ nr 1 i II LO – Pana Romana Gawędę.
KEN

       Uroczystość rozpoczęła sie od spektaklu "Wędrówka życie jest człowieka..." przygotowanego przez Niesceniczny Ruch artystyczny pod kierunkiem p. Marzeny Puchalskiej i p. Renaty Holaczuk. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu Hymnu dyrektor szkoły pan Eugeniusz Omelczuk w swoim wystąpieniu podziękował nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za pasję, entuzjazm oraz trud wkładany w wychowanie młodzieży, kształtowanie postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości. Złożył także życzenia wytrwałości, entuzjazmu i sił do dalszej pracy z młodzieżą, wiele satysfakcji i radości z podejmowanych działań edukacyjnych. Słowa uznania pan dyrektor skierował również do emerytowanych nauczycieli i pracowników szkoły, dziękując za zaangażowanie, cierpliwość i codzienny trud, który włożyli w budowanie naszej szkoły.
Podczas uroczystości życzenia złożyli wszyscy zaproszeni goście, a pan Starosta uhonorował nagrodami Zarządu Powiatu zasłużonych nauczycieli. Nagrody Dyrektora Szkoły wręczył także nauczycielom pan Eugeniusz Omelczuk. Serdeczne życzenia złożyli nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły również przedstawiciele Samorządu Szkolnego.
Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 24 października 2017 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4307418