tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Lekcja patriotyzmu i historii
Lekcja patriotyzmu i historii
Napisał Sekretariat   
Friday, 18 September 2009

W poniedziałek, 7 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym otwarciu wystawy pt "Opór młodzieży przeciwko sowietyzacji Polski".

Wystawa, opracowana przez członków Związku Młodocianych Więźniów Politycznych lat 1944 - 1956 "Jaworzniacy", ukazuje bezkrwawą walkę ówczesnej młodzieży z reżimem komunistycznymi. Uroczystego otwarcia dokonał Juliusz Gerung- honorowy prezes Jaworzniaków". Modrzewiacy, aby uświetnić uroczystość, przygotowali poetycką impresję.

 Młodzi artyści: Jagoda Kuczewska(IIId/h), Magdalena Szypiło(IIId/h), Katarzyna Walczuk(IIId/h), Przemysław Roczon( IIe), Oktawian Zarczuk (IIe) i Elżbieta Owięcka(tegoroczna absolwentka II LO) zaprezentowali wiersze Zbigniewa Herberta, Czesława Miłosza i Józefa Łobodowskiego. Reżyserem programu była p. Renata Holaczuk.

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 18 September 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3987592