tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Mój Walenty rozdaje tylko zdrowe prezenty
Mój Walenty rozdaje tylko zdrowe prezenty
Napisał Sekretariat   
Piątek 2 marca 2018

    W dniu 14 lutego 2018 roku Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna we Włodawie zorganizowała na terenie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Frycza Modrzewskiego we Włodawie, stoisko edukacyjno- informacyjne połączone z dystrybucją materiałów edukacyjnych, dotyczących zagadnień z zakresu HIV i AIDS, połączone z testowaniem alko- i narkogogli oraz badaniem tlenku węgla w wydychanym powietrzu przy użyciu smokerlyzera.

    Ponadto w ramach powyższej inicjatywy promowano kampanię społeczną, Krajowego Centrum ds. AIDS pod hasłem „Mam czas rozmawiać” (#mamczasrozmawiac). Ideą kampanii jest zainicjowanie dialogu międzypokoleniowego o zdrowiu, szczególnie wśród najbliższych. Adresatami kampanii są osoby w różnym wieku i ich rodziny. Powyższe działania mają na celu wzmocnienie świadomości i wiedzy zarówno młodzieży jak i osób dorosłych na temat zakażenia wirusem HIV, gdyż problem ten, może dotyczyć każdego- bez względu na wiek, status społeczny, miejsce zamieszkania, przekonania czy też płeć.

Zadania prowadzone z młodzieżą w ramach Akcji cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży. Zostaną powtórzone 21 marca br.

Akcję przeprowadzono we współpracy nauczycieli ZSZ NR 1 i II LO Anny Baj , Doroty Wiśniewskiej , Renaty Wólczyńskiej.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 2 marca 2018 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4307425