tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Nasi sportowcy ponownie na podium
Nasi sportowcy ponownie na podium
Napisał Sekretariat   
Thursday, 22 October 2009

Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2008/2009

             12 października 2009r. w Zamościu uroczyście podsumowano miniony rok szkolny we współzawodnictwie sportowym. Na jego rezultaty wpływa ilość punktów, jakie sportowcy a zarazem uczniowie danej szkoły, osiągali podczas rozgrywanych Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady.

Galeria zdjęć z uroczystości

 

            Tradycyjnie już najlepsze miejsca w klasyfikacji województwa zajęły szkoły ponadgimnazjalne  z Włodawy i Chełma. Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie uplasowało się na zaszczytnym III miejscu w województwie lubelskim, zdobywając 417 punktów, poza podium , bo na VI. miejscu, uplasowali się zawodnicy z II Liceum Ogólnokształcącego z Chełma.

 

            Wyróżnienia i puchary dla najlepszych szkół wręczał w Zamościu Lubelski Kurator Oświaty, Pan Krzysztof Babisz, który jest również prezesem Lubelskiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego.

            Dziękujemy wszystkim sportowcom, którzy przyczynili się do uzyskania przez naszą szkołę tak wysokiego wyniku, dyrekcji szkoły za umożliwienie przystąpienia do rywalizacji, nauczycielom wychowania fizycznego za opiekę i przygotowanie, a wychowawcom oraz nauczycielom innych przedmiotów za wyrozumiałość.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 29 October 2009 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3987478