tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzak w finale wojewódzkim
Modrzak w finale wojewódzkim
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 4 listopada 2019

      W dniu 8 października 2019 r. w Chełmie odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej z udziałem 9 szkół. Nasze reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego. To jest duży sukces naszej szkoły, szczególnie w przypadku dziewcząt, które po kilku latach uzyskały taki awans. Finał wojewódzki odbył się 16 października br. na pięknym stadionie lekkoatletycznym MOSiR Lublinie z udziałem 12 najlepszych szkół województwa lubelskiego. Nasi uczniowie bardzo dzielnie walczyli o jak najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych.

 

nazwa

 

 

 

 

 

 

       Reprezentacja dziewcząt zajęła XII miejsce, ale kilka wyników naszych dziewcząt zasługuje na uwagę. W skoku w dal tytuł Mistrzyni Województwa uzyskała Martyna Kalinka z wynikiem 4,85 m, to jest jej drugie zwycięstwo w tej konkurencji, dobry wynik w pchnięciu kulą osiągnęła Wiktoria Góra, która kulę pchnęła na odległość 8,11 m. Nasza szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Kowalczyk Oliwia, Sidorenko Daria, Wencel Karolina ( 100m), Rusińska Weronika, Pawik Andżelika ( 400 m ), Bułat Sandra, Prościńska Magdalena, Kuprian Anastazja ( 800 m ), Krysa Magdalena, Stępień Julia (oszczep), Grzywaczewska Oliwia, Piskała Natalia (skok w dal). Reprezentacja chłopców zajęła bardzo wysokie V miejsce, tuż za podium, dzięki bardzo dobrym indywidualnym wynikom i wyrównanym składem w każdej konkurencji lekkoatletycznej. Na sukces zapracowali następujący uczniowie: w biegu na 100 m Boiko Andrii 12,15 s, Wrześniewski Adrian 12,69, Lubański Krzysztof 12,53, w biegu 400 m, Darczuk Łukasz 53,77, Jańczak Michał 57,81, Puthovych Oleksadr 58,09, w biegu na 1500 m, Krychuk Dymitro 4:58,35, Stalbowski Michał 4:49,64, Naumiuk Kacper 4:53,62, w skoku w dal Książak Mateusz 5,93 m, w skoku wzwyż Kuchalski Mateusz 160 cm, Jaworski Arkadiusz 160 cm, w pchnięciu kulą Ignatiuk Dawid 12,41 m, Kasztelan Jakub 9,00 m, Nicpon Fabian i sztafeta 4 x 100 m Boiko Andrii, Lubański Krzysztof, Darczuk Łukasz, Jaworski Arkadiusz 46,65. W składach większości szkół startowali zawodnicy i zawodniczki, które trenują codziennie w klubach sportowych województwa lubelskiego: AZS i Żak Biała Podlaska, Tomasowia Tomaszów Lub., Znicz Biłgoraj, Agros Zamość, AZS i Start Lublin, Unia Hrubieszów, Agros Chełm. Dlatego wyniki naszych uczniów należy właściwie docenić i podziękować za godne reprezentowanie naszej szkoły, opiekunami byli Repa Karol i Wysokiński Andrzej. Tak trzymać.

lalublin1

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 2 stycznia 2020 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Oferta edukacyjna
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
6119989