tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Jak segregować odpady?
Jak segregować odpady?
Napisał Sekretariat   
Wtorek 4 lutego 2020
Aleksandra Prucnal – absolwentka naszej szkoły – obecnie studentka Politechniki Lubelskiej wzięła udział w realizacji filmowego cyklu edukacyjnego dotyczącego zagadnień ochrony środowiska, na które każdy ma wpływ.

Filmy z serii „Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!” pomogą każdemu z problemem segregacji odpadów komunalnych. Pokazują w sposób wyjątkowo prosty poważne zagadnienia, z którymi wszyscy zmagamy się na co dzień. Filmy powstały w ramach projektu koordynowanego przez Stowarzyszenie "Ekolubelszczyzna". Wystąpiło w nich 13 studentów, członków Koła Naukowego Politechniki Lubelskiej "Pollub.my Marketing", studiujących na kierunkach: Marketing i Komunikacja Rynkowa oraz Zarządzanie na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Opiekunem Koła jest dr inż. Agnieszka Bojanowska. Wszystkie filmy zostały zrealizowane w kampusie Politechniki Lubelskiej, w Domu Studenckim nr 3. Projekt uzyskał dotację Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Jego producentem jest Polska Press Oddział Lublin. Relację z planu zdjęciowego można obejrzeć m.in. na stronie Koła Naukowego „Pollub.my Marketing” na Facebooku. Natomiast filmy są dostępne na kanale YouTube pod adresem:

https://www.youtube.com/user/pollubTV/videos?fbclid=IwAR2-FdrsWZiEaQKXp4YfBNZTnkNXZ8ilCguXa8DKBWdXd9RKYVUd7nfOWZo
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Oferta edukacyjna
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
6120075