tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow NASZA REPREZENTANTKA NA XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM
NASZA REPREZENTANTKA NA XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM
Napisał Sekretariat   
Monday, 29 March 2010

     Agnieszka Dejer – uczennica klasy II e (przygotowana pod kier. P. Renaty Sidoruk) reprezentowała naszą szkołę w finale Jubileuszowego XXX Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego pt. „Józef Ignacy Kraszewski – jego życie i dzieło”, który odbył się   19.03.2010 r. w muzeum pisarza w Romanowie.

    Co prawda nie udało się zająć jednego z pierwszych miejsc, bowiem konkurencja była ostra – rywalizowała ze sobą świetnie przygotowana młodzież szkół średnich z Lublina, Chełma, Białej Podlaskiej, Nałęczowa, Międzyrzeca Podlaskiego i innych miast naszego województwa, ale Agnieszka miała okazję spróbować swoich sił, sprawdzić swoją wiedzę umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenia.


      Najbardziej cieszymy się z tego, że mogliśmy wysłuchać przepięknego koncertu fortepianowego muzyki F. Chopina w wykonaniu pianistów Filharmonii Lubelskiej, który uświetnił jubileuszową edycję konkursu.

      Mamy nadzieję, że przygoda z J.I.Kraszewskim pozostawi w pamięci Agnieszki miłei niezatarte wspomnienia, a także stanie się inspiracją do rozwijania własnych talentów oraz „zdobywania szczytów” na życiowej drodze.

       Życzymy sobie również, żeby Romanów był w przyszłości miejscem kolejnych powrotów naszych uczniów.

Ostatnia aktualizacja ( Monday, 29 March 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3665063