tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow NASZA REPREZENTANTKA NA XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM
NASZA REPREZENTANTKA NA XXX WOJEWÓDZKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 29 marca 2010

     Agnieszka Dejer – uczennica klasy II e (przygotowana pod kier. P. Renaty Sidoruk) reprezentowała naszą szkołę w finale Jubileuszowego XXX Wojewódzkiego Konkursu Czytelniczego pt. „Józef Ignacy Kraszewski – jego życie i dzieło”, który odbył się   19.03.2010 r. w muzeum pisarza w Romanowie.

    Co prawda nie udało się zająć jednego z pierwszych miejsc, bowiem konkurencja była ostra – rywalizowała ze sobą świetnie przygotowana młodzież szkół średnich z Lublina, Chełma, Białej Podlaskiej, Nałęczowa, Międzyrzeca Podlaskiego i innych miast naszego województwa, ale Agnieszka miała okazję spróbować swoich sił, sprawdzić swoją wiedzę umiejętności oraz zdobyć nowe doświadczenia.


      Najbardziej cieszymy się z tego, że mogliśmy wysłuchać przepięknego koncertu fortepianowego muzyki F. Chopina w wykonaniu pianistów Filharmonii Lubelskiej, który uświetnił jubileuszową edycję konkursu.

      Mamy nadzieję, że przygoda z J.I.Kraszewskim pozostawi w pamięci Agnieszki miłei niezatarte wspomnienia, a także stanie się inspiracją do rozwijania własnych talentów oraz „zdobywania szczytów” na życiowej drodze.

       Życzymy sobie również, żeby Romanów był w przyszłości miejscem kolejnych powrotów naszych uczniów.

Ostatnia aktualizacja ( Poniedziałek 29 marca 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Oferta edukacyjna
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
6182014