tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow DEKLAMACJA NA MEDAL
DEKLAMACJA NA MEDAL
Napisał Sekretariat   
Friday, 09 April 2010

Nasi uczniowie okazali się znakomitymi recytatorami literatury obcojęzycznej.

Każdy z uczestników konkursu zaprezentował dwa wybrane utwory w wybranym przez siebie języku obcym: angielskim lub niemieckim. Wszyscy uczniowie naszej szkoły wykazali się niezwykłym kunsztem recytatorskim, który został doceniony przez jury złożone z wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie recytacji i języków obcych oraz znawców literatury obcojęzycznej.

Uczeń Piotr Motwicki (opiekun p. A. Mazurek) zajął I miejsce w dziedzinie literatury niemieckojęzycznej, Andżelice Jadackiej (opiekun p. J. Bańkowska –Popiołek) jury przyznało III miejsce w tej samej kategorii językowej.

W dziedzinie literatury anglojęzycznej wysoki poziom artystyczny zaprezentował Maciej Marciszewski (opiekun p. L. Vedrynska) zajmując III miejsce, zaś Piotr Motwicki (opiekun p. E. Sołtys) otrzymał w tej samej kategorii zasłużone wyróżnienie.

Gratulujemy wszystkim uczniom doskonałych wyników!!!

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3986963