tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow CZAS MATUR W NASZEJ SZKOLE
CZAS MATUR W NASZEJ SZKOLE
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 10 maja 2010

Już zakwitły kasztany, a wraz z tym nieuchronnie nadszedł czas matur…

      Pomimo pochmurnej i deszczowej pogody czwartego maja 366 naszych uśmiechniętych maturzystów przystąpiło do zdawania pisemnych egzaminów maturalnych. Radośni, pełni optymizmu, pogody ducha, choć trochę też przestraszeni i pełni obaw nasi uczniowie zmierzyli swoje siły z zadaniami, które postawiła przed nimi OKE w arkuszach maturalnych. 

     Część egzaminów już za Wami. Wierzymy, że świetnie przygotowani odważnie stawicie czoło wyzwaniom na dalszych ustnych i pisemnych egzaminach.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy samych sukcesów, świadomi, że walczycie nie tylko o najwyższą ilość punktów i procentów na świadectwach maturalnych, ale przede wszystkim o możliwość dostania się na upragnione i wymarzone kierunki studiów! Powodzenia!

     Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolną galerię, gdzie będziecie mogli obejrzeć zdjęcia naszych drogich maturzystów, które wykonał dla Was Pan Sławomir Potapczuk.

                                                                                                         

 

                                                                                                         Oprac. Renata Sidoruk

                                                                                                                     Sławomir Potapczuk

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Oferta edukacyjna
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
6182004