tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow CZAS MATUR W NASZEJ SZKOLE
CZAS MATUR W NASZEJ SZKOLE
Napisał Sekretariat   
Poniedziałek 10 maja 2010

Już zakwitły kasztany, a wraz z tym nieuchronnie nadszedł czas matur…

      Pomimo pochmurnej i deszczowej pogody czwartego maja 366 naszych uśmiechniętych maturzystów przystąpiło do zdawania pisemnych egzaminów maturalnych. Radośni, pełni optymizmu, pogody ducha, choć trochę też przestraszeni i pełni obaw nasi uczniowie zmierzyli swoje siły z zadaniami, które postawiła przed nimi OKE w arkuszach maturalnych. 

     Część egzaminów już za Wami. Wierzymy, że świetnie przygotowani odważnie stawicie czoło wyzwaniom na dalszych ustnych i pisemnych egzaminach.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy samych sukcesów, świadomi, że walczycie nie tylko o najwyższą ilość punktów i procentów na świadectwach maturalnych, ale przede wszystkim o możliwość dostania się na upragnione i wymarzone kierunki studiów! Powodzenia!

     Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolną galerię, gdzie będziecie mogli obejrzeć zdjęcia naszych drogich maturzystów, które wykonał dla Was Pan Sławomir Potapczuk.

                                                                                                         

 

                                                                                                         Oprac. Renata Sidoruk

                                                                                                                     Sławomir Potapczuk

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
4575042