tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
UROCZYSTE ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH
Napisał Sekretariat   
Saturday, 02 October 2010

      Ósmego września na hali sportowej naszej szkoły odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych liceum ogólnokształcącego i zespołu szkół zawodowych. Ceremonii szkolnej przewodniczył  P. dyr. Eugeniusz Omelczuk.

     318 zgromadzonych uczniów pod opieką wychowawców klas  wysłuchało prelekcji P. Moniki Urbańskiej-Nazaruk nt. życia i działalności polityczno-społecznej patrona liceum – Andrzeja Frycza Modrzewskiego, wystąpienia    P. Mariusza Czuja nt. historii i zasług dla ojczyzny patrona zespołu szkół zawodowych – 2 Warszawskiej Brygady Saperów oraz opisu sztandaru szkoły, którego dokonał P. Jarosław Pogonowski.

     Naszym pierwszoklasistom życzymy dużo mądrości, sił, wytrwałości

i licznych sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności przez najbliższe lata nauki w naszej szkole!

     Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z tej uroczystości.

Ostatnia aktualizacja ( Saturday, 02 October 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3665061