tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Piątek 15 października 2010

W dniach 18–24 października 2010 roku po raz drugi w Polsce Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Wspierany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji. Obie instytucje zostały honorowymi patronami akcji www.2010.tydzienkariery.pl.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 15 października 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
5832657