tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Piątek 15 października 2010

W dniach 18–24 października 2010 roku po raz drugi w Polsce Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Wspierany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji. Obie instytucje zostały honorowymi patronami akcji www.2010.tydzienkariery.pl.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 15 października 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4439271