tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Ogólnopolski Tydzień Kariery Zawodowej w naszej szkole
Napisał Sekretariat   
Piątek 15 października 2010

W dniach 18–24 października 2010 roku po raz drugi w Polsce Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP organizuje Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Wspierany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Edukacji. Obie instytucje zostały honorowymi patronami akcji www.2010.tydzienkariery.pl.

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 15 października 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5608719