tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Ogólnopolski Tydzień Kariery - sprawozdanie
Ogólnopolski Tydzień Kariery - sprawozdanie
Napisał Sekretariat   
Czwartek 28 października 2010

Nasza szkoła przystąpiła do II edycji akcji "Ogólnopolski Tydzień Kariery". W dniach 18-22 października odbyły się spotkania informacyjne oraz zajęcia warsztatowe w Powiatowym Urzędzie Pracy i Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, mające na celu wsparcie młodzieży w procesie planowania kariery.

      W bibliotece szkolnej uruchomiono Kącik Kariery, w którym uczniowie mogli  określić swoje predyspozycje zawodowe, skorzystać z konsultacji z doradcą zawodowym, pozyskać informacje na temat procesu planowania kariery i poznać źródła informacji edukacyjnych i zawodowych .

     Odbyły się spotkania uczniów z przedstawicielami zawodów, na których młodzież poznała zawody: geodety, strażaka, psychologa, urzędnika administracji samorządowej - specjalisty do spraw funduszy UE, policjanta, projektanta d. s. drogowych, celnika.

      Z przyszłymi kierunkami kształcenia zapoznali uczniów, pracownicy naukowi i studenci UMCS w Lublinie.

        W tych dniach odbył sie konkurs "Mój wymarzony zawód" na wypowiedź pisemną lub plakatat prezentujący wymarzony zawód.

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 28 października 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4117053