tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Wtorek 29 stycznia 2008

Dnia 10 stycznia reprezentacja naszej szkoły w składzie: Małgorzata Olszewska, Aleksandra Lubaś i Judyta Kopytko,

wzięła udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich "Sprichwörter -- Schmuck der Rede", który odbył się w I LO im T. Kościuszki we Włodawie. Do konkursu przystąpiły trzy drużyny: reprezentacja gospodarzy czyli I LO im. T. Kościuszki z Włodawy, reprezentacja II LO im. Gen. G. Orlicz -- Dreszera z Chełma i ambitna reprezentacja naszej szkoły.  Po wyrównanej walce zajęliśmy II miejsce w konkursie.

 Galeria zdjęć

 

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 16 grudnia 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4115975