tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Wtorek 29 stycznia 2008

Dnia 10 stycznia reprezentacja naszej szkoły w składzie: Małgorzata Olszewska, Aleksandra Lubaś i Judyta Kopytko,

wzięła udział w VII Międzyszkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich "Sprichwörter -- Schmuck der Rede", który odbył się w I LO im T. Kościuszki we Włodawie. Do konkursu przystąpiły trzy drużyny: reprezentacja gospodarzy czyli I LO im. T. Kościuszki z Włodawy, reprezentacja II LO im. Gen. G. Orlicz -- Dreszera z Chełma i ambitna reprezentacja naszej szkoły.  Po wyrównanej walce zajęliśmy II miejsce w konkursie.

 Galeria zdjęć

 

Ostatnia aktualizacja ( Czwartek 16 grudnia 2010 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5834686