tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow I Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
I Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych
Napisał Sekretariat   
Wtorek 1 lutego 2011

W dniu 09.12.2010r. odbył się w naszej szkole etap szkolny „I Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych dla duetów gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych”.
 

Rywalizowało ze sobą 8 duetów. Werdyktem komisji w składzie: pani Małgorzata Busko,  pani Małgorzata Oleniak oraz pan Mariusz Czuj do następnego etapu zakwalifikował się duet Bartosza Głogowskiego i Jakub Mazurka.

 

To oni uczestniczyli w drugim etapie konkursu, odwiedzając Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Chełmie. 12 stycznia w zmaganiach znowu wzięło udział osiem grup.  Po raz kolejny praca naszych uczniów pt. „Magiczne miejsca naszych sąsiadów” została wybrana jako najlepsza.

 

Organizatorom konkursu, dyrekcji NKJO serdecznie dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tak wspaniałym i rozwijającym przedsięwzięciu.  

Ostatnia aktualizacja ( Piątek 4 lutego 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5851549