tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow DARZ BÓR! Z WIZYTĄ W MUZEUM...
DARZ BÓR! Z WIZYTĄ W MUZEUM...
Napisał Sekretariat   
Monday, 14 March 2011

     Dn. 16.02.2011 r. młodzież z naszego internatu pod opieką P. Sławomira Potapczuka i P. Renaty Sidoruk miała możliwość obejrzenia wystawy trofeów łowieckich pt. „Poleskie Darz Bór” w Muzeum Poj. Łęczyń.-Włodaw. we Włodawie, której współorganizatorem jest m.in. nasza szkoła.

Po wystawie oprowadziła uczniów P. Anna Jańczak – nauczycielka naszej szkoły, koordynatorka wystawy, wieloletnia członkini Koła Łowieckiego „Ponowa”, przewodnicząca Komisji Kultury Łowieckiej i Promocji ORŁ, interesująco opowiadając zwiedzającym o charakterze pracy, obowiązkach, zwyczajach, tradycji, broni i etyce myśliwych, a także swoich przygodach, które przeżyła w trakcie krajowych i zagranicznych polowań

Pani Jańczak chętnie dzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie myślistwa, fachowo odpowiadając na każde, nawet najtrudniejsze pytania naszej dociekliwej młodzieży, a przede wszystkim uświadomiła nam, że warto w życiu realizować swoje zainteresowania, rozwijać talenty i pasje, ponieważ to one sprawiają, że życie staje się wtedy jedną wielką przygodą i wyzwaniem dla odważnych.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem zdjęć z wystawy zapraszamy na galerię szkolną!

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 18 May 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3875574