tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow "Modrzewski znów górą"
"Modrzewski znów górą"
Napisał Sekretariat   
Tuesday, 04 October 2011


Dnia 28.09.2011 w Bibliotece Miejskiej w Chełmie miała miejsce debata finałowa projektu współfinansowanego przez Unię Europejską "Chełmskie Elastyczne Partnerstwo - Bądź flexi" organizowanego przez Stowarzyszenie Rozwoju Aktywności Społecznej "TRIADA" z Chełma. Uczestniczyły w niej trzy najlepsze drużyny wyłonione w poprzednich debatach: I Liceum Ogólnokształcące im. S. Czarnieckiego w Chełmie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. B. Głowackiego z Krasnegostawu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. A. F. Modrzewskiego z Włodawy.

Wszystkie drużyny zaprezentowały orację na temat: "Co to znaczy być flexi?", w wyniku której wyłoniono dwie najlepsze drużyny. Tematem debaty finałowej było: "Flexi korzyści czy flexi straty członkostwa w Unii Europejskiej".


Uczniowie Bartosz Głogowski, Przemysław Kalenik oraz Jakub Mazurek z II LO we Włodawie (opiekun P. Magdalena Kratiuk) zajęli I miejsce. Najlepszy mówca debaty - Jakub Mazurek - w nagrodę otrzymał laptopa.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 03 November 2011 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3744103