tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Szkolne diamenty
Szkolne diamenty
Napisał Sekretariat   
Środa 4 stycznia 2012

Uczennice klasy II LOj: Iga Piskorska i Monika Smuga podjęły się trudnego zadania uczestnictwa w V edycji Ogólnopolskiej Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” w zakresie matematyki.

Uzyskując wysoką punktację z I etapu olimpiady (97 i 96 punktów na 100 możliwych) zakwalifikowały się do etapu okręgowego, który odbędzie się w Zamościu 5.02.2012 r. Opiekunem jest Pani Małgorzata Omelczuk. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy naszych diamentowych uczennic.Wyniki olimpiady umieszczone są na stronie: http://www.diament.agh.edu.pl/index.php/component/content/article/1-aktualnosci/29-wyniki-i-etapu-olimpiady-201112
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
4636531