tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzewiacy do Brukseli!
Modrzewiacy do Brukseli!
Napisał Sekretariat   
Friday, 13 January 2012

      

          Wojewódzki finał Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla duetów uczniowskich, który odbył się 11 stycznia w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie, na długo pozostanie w pamięci uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.

 

       Jakub Mazurek i Bartosz Głogowski  zajęli pierwsze miejsce oraz zdobyli główną nagrodą, którą jest czterodniowy wyjazd do Brukseli  ufundowany przez prof. Lenę Kolarską-Bobińską, posła do Parlamentu Europejskiego. Jakub i Bartosz, przygotowani przez Panią Magdalenę Kratiuk , po mistrzowsku przedstawili swoją prezentację na temat „4000. Muzea w Niemczech” sięgając po laury zwycięstwa.

         W konkursie brał udział jeszcze jeden duet ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie, przygotowany przez Panią Jadwigę Bańkowską–Popiołek, Mateusz Wołoszun i Adrian Bzowski. Oni również wyróżnili się w konkursie, uzyskując wysoką punktację i pamiątkowe dyplomy.Gratulujemy tak wielkiego sukcesu zarówno uczniom, jak i ich nauczycielom, oraz życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja ( Tuesday, 17 January 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4033727