tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Modrzewiacy do Brukseli!
Modrzewiacy do Brukseli!
Napisał Sekretariat   
Piątek 13 stycznia 2012

      

          Wojewódzki finał Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla duetów uczniowskich, który odbył się 11 stycznia w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Chełmie, na długo pozostanie w pamięci uczniów Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie.

 

       Jakub Mazurek i Bartosz Głogowski  zajęli pierwsze miejsce oraz zdobyli główną nagrodą, którą jest czterodniowy wyjazd do Brukseli  ufundowany przez prof. Lenę Kolarską-Bobińską, posła do Parlamentu Europejskiego. Jakub i Bartosz, przygotowani przez Panią Magdalenę Kratiuk , po mistrzowsku przedstawili swoją prezentację na temat „4000. Muzea w Niemczech” sięgając po laury zwycięstwa.

         W konkursie brał udział jeszcze jeden duet ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie, przygotowany przez Panią Jadwigę Bańkowską–Popiołek, Mateusz Wołoszun i Adrian Bzowski. Oni również wyróżnili się w konkursie, uzyskując wysoką punktację i pamiątkowe dyplomy.Gratulujemy tak wielkiego sukcesu zarówno uczniom, jak i ich nauczycielom, oraz życzymy dalszych wspaniałych osiągnięć.

Ostatnia aktualizacja ( Wtorek 17 stycznia 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5834758