tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Studenci z Japnii i Egiptu prowadzą zajęcia z j. angielskego
Studenci z Japnii i Egiptu prowadzą zajęcia z j. angielskego
Napisał Sekretariat   
Monday, 05 March 2012

        W dniach 27.02 - 02.03. 2012 r. ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie gościło w swoich podwojach dwóch studentów z Japonii i Egiptu w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem AIESEC POLSKA.

       Stowarzyszenie to zajmuje się wymianą studentów, którzy prowadzą w Polsce zajęcia w języku angielskim zapoznając polskich uczniów z kulturą, historią i językiem swojego kraju. Pozwala to na poszerzenie wiedzy i świadomości w zakresie problemów społeczno-ekonomicznych, zrozumienia różnic kulturowych oraz umożliwia studentom zdobycie doświadczeń praktycznych, a polskim uczniom dodatkowo daje możliwość praktycznego zastosowania swoich umiejętności w zakresie języka angielskiego .

       Wszyscy wyrazili nadzieję, że w przyszłym roku znowu będą mieli możliwość poznania kolejnych studentów tym razem w ramach dłuższych warsztatach.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
3668953