tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Uczciliśmy rocznicę agresji sowieckiej na Polskę
Uczciliśmy rocznicę agresji sowieckiej na Polskę
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 19 September 2012

    W poniedziałek 17 września obchodziliśmy 73. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Aby oddać hołd obrońcom Ojczyzny i zamanifestować swój patriotyzm, delegacja uczniów naszej szkoły (wraz z panem dyrektorem Eugeniuszem Omelczukiem) wzięła udział w uroczystości, która odbyła się na Cmentarzu Wojennym we Włodawie.

 

     Uczniowie klasy II „J”- mundurowej złożyli wieńce i zapalili znicze pod krzyżem upamiętniającym ofiary zbrodni katyńskiej a także z dumą odśpiewali hymn narodowy. Dowodzeni przez ucznia Roberta Pawlika, zaprezentowali również elementy dyscypliny w działaniach zespołowych( czyli musztrę).

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 19 September 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+
Dziennik

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3908123