tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow  Lekcje europejskie w "Modrzewiaku"
 Lekcje europejskie w "Modrzewiaku"
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 26 September 2012

W dniach od 17 do 24 .09 br Małgorzata Oleniak nauczyciel WOS i Historii w naszej szkole we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego przeprowadziła cykl warsztatów na temat funduszy europejskich, a zwłaszcza: Programu Rozwoju Polski Wschodniej w ramach tzw. „ Lekcji o Funduszach Europejskich”.

Młodzież korzystając z komiksu, quizu i rebusów miała możliwość rywalizować ze sobą ze znajomości pojęć  i realizacji projektów w naszym regionie. Dla najlepszych ufundowano ciekawe nagrody.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 26 September 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi
ePUAP2
ePUAP

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
3791469