tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Współpraca z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki
Współpraca z Warszawską Wyższą Szkołą Informatyki
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 03 October 2012

           We wrześniu 2012 uroczystą konferencją w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie zakończyło się czteroletnie działanie projektu „Informatyka plus”, w którym uczestniczyła również nasza szkoła. To jeden z największych polskich projektów edukacyjnych, który powstał w wyniku współpracy szkół wyższych ze szkołami średnimi.
             Warto przypomnieć, że działania skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, mające na celu podwyższenie kompetencji ICT, były prowadzone w latach 2008-2012 w ramach wspieranego ze środków Unii Europejskiej projektu „Informatyka plus”, realizowanego w województwach mazowieckim, łódzkim, warmińsko-mazurskim, lubelskim oraz podlaskim.

          Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła otrzymała wyróżnienie w pierwszej edycji rankingu IT-SZKOŁA zrealizowanej w ramach tego projektu, ocenianej na podstawie różnorodnej aktywności uczniów i nauczycieli w działaniach projektu.

Współpraca z Wyższą Szkołą Informatyki w Warszawie

W czasie trwania projektu nasi uczniowie brali czynny udział w zajęciach organizowanych przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki.

Nauczyciele korzystali i w dalszym ciąg korzystają z pomocy dydaktycznych opracowanych i udostępnionych nam przez pracowników uczelni.

Ostatnia aktualizacja ( Thursday, 04 October 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Powiat włodawski
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Kuratorium Oświaty w Lublinie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
4033697