tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow KOMUNIKAT Z REJONOWEJ LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM
KOMUNIKAT Z REJONOWEJ LICEALIADY W TENISIE STOŁOWYM INDYWIDUALNYM
Napisał Sekretariat   
Friday, 09 November 2012
W dniu 8 listopada 2012r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 i II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie odbyła się Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym Indywidualnym. Imprezę otworzył Dyrektor ZSZ Nr 1 i II LO we Włodawie Eugeniusz Omelczuk. Zawody przygotowali nauczyciele Katarzyna Cenkała i Mariusz Kuśmirek we współpracy z trenerem tenisa stołowego Tomaszem Czuryłowiczem.

W zawodach wzięło udział 22 uczennice i 23 uczniów, którzy uplasowali się na pierwszych pięciu miejscach w poszczególnych powiatach.

Oto kolejność miejsc w kategorii dziewcząt:

1.                     Jeżewska Aleksandra                        I LO Chełm                op. Dąbska Joanna

2.                     Wertejuk Monika                 ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa     op. Cenkała Katarzyna

3.                     Stasiak Alicja                                     II LO Chełm                op. Chmielewska Barbara

4.                     Grajner Marta                       II LO Chełm                           op. Chmielewska Barbara

5.                     Padjasek Mirella                   ZSGiH Chełm                        op. Rejent Adam

 

6.                     Dobosz Wiktoria                     I LO Włodawa                        op. Soroka Jarosław

7-8.      Staniak Katarzyna                  ZS Łęczna                               op. Sawka-Kunach Ewa

            Gosek Małgorzata                  I LO Świdnik                       op. Grobel-Wiśniewska Lidia

9-10.    Kostecka Dominika                PCSZ Świdnik                          op. Błaszczuk Bogdan

           Borkowska Magda                 ZS Milejów                             op. Krauze Józef

Bednarczyk Katarzyna            PCSZ Świdnik                          op. Błaszczuk Bogdan

Chomiczewska Gabriela        I LO Włodawa                        op. Soroka Jarosław

13-16.  Gańska Dominika                   ZS Nr 1 I LO Łęczna          op. Tarkowski Mirosław

Trochimiuk Ewelina               I LO Włodawa                        op. Soroka Jarosław

Bednaruk Dominika               ZS LO Siedliszcze                    op. Pawlak Jacek

Pasternak Monika                  ZS LO Siedliszcze                    op. Pawlak Jacek

17-22.  Poliszuk Anita                         ZS LO Siedliszcze                op. Pawlak Jacek

            Prus Irmina                            ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa   op. Cenkała Katarzyna

            Domalewska Kamila              II LO Chełm                        op. Chmielewska Barbara

Łykus Aleksandra                   I LO Świdnik                           op. Grobel-Wiśniewska Lidia

Czupryn Dominika                  ZS Łęczna                               op. Sawka-Kunach Ewa

Cios Klaudia                           ZS Milejów                             op. Krauze Józef

Oto kolejność miejsc w kategorii chłopców:

1.                     Jarocki Łukasz                                   ZS Piaski                      op. Widziński Ernest

2.                     Grzegorczyk Jakub                ZS Piaski                                 op. Widziński Ernest

3.                     Kopeć Krystian                      ZSG Łęczna                             op. Matej Adam

4.                     Kurczyna Sebastian              ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Kuśmirek Mariusz

5.                     Kozioł Kamil                          ZSE i III LO Chełm          op. Żybura Palladino Dorota

 

6.                     Łukasik Szczepan                    I LO Świdnik                op. Grobel-Wiśniewska Lidia

7-8.      Esko Przemysław                    ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa       op. Kuśmirek Mariusz

                        Podkowa Adrian           PCSZ Świdnik                op. Błaszczuk Bogdan

9-10.    Kruk Marcin                           ZSGiH Chełm                          op. Rejent Adam       

                        Mydlak Tomasz            II LO Chełm                     op. Chmielewska Barbara

                        Chuda Dawid                  ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa  op. Kuśmirek Mariusz

                        Dżyg Robert                     ZSG Łęczna                       op. Matej Adam                    

13-16.  Mikołajczuk Arkadiusz           ZS Milejów                             op. Krauze Józef

            Zieliński Piotr                         ZS Nr 1 I LO Łęczna                op. Tarkowski Mirosław

            Kaczan Przemysław                ZSZ Nr 1 i II LO Włodawa    op. Kuśmirek Mariusz

            Parol Damian                         ZSCKR Okszów                         op. Koguściński Bolesław

17-23.  Sobota Grzegorz                     ZSCKR Okszów                      op. Koguściński Bolesław

            Kondrat Adrian                       ZSCKR  Korolówka                 op. Chorąży Tomasz

            Szadziuk Patryk                      IV LO Chełm                           op. Wojtachnio Jan

            Langiewicz Konrad                 ZS LO Siedliszcze                    op. Pawlak Jacek

            Szymczuk Grzegorz                ZS LO Dubienka                      op. Rudnicki Wojciech

            Socha Damian                        ZS Milejów                   op. Krauze Józef

            Banaś Łukasz                          II LO Chełm                        op. Chmielewska Barbara

 

            Pięciu najlepszych zawodników w kategorii dziewcząt oraz chłopców kwalifikuje się do Wojewódzkiej Licealiady w Tenisie Stołowym Indywidualnym, która planowo ma być rozegrana 15 listopada 2010r. w Hrubieszowie.

 

                                                                       opracowali:

                                                                                  Katarzyna Cenkała, Mariusz Kuśmirek

Ostatnia aktualizacja ( Friday, 09 November 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
Najlepsi

Ważne strony
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3668928