tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Na promocji tomiku
Na promocji tomiku
Napisał Sekretariat   
Wtorek 13 listopada 2012

20 października uczestniczyliśmy w spotkaniu z poetką z Dołhobród, p. Kazimierą Pawluk. Okazją była promocja nowego tomiku poezji pt. „Zatrzymać czas wspomnieniem”.

Wiersze pani Pawluk to poetyckie miniatury o ludziach, miejscach, wydarzeniach, które choć dawno minęły, żyją w pamięci autorki. To nie tylko próba retrospekcji ale tez hołd złożony mieszkańcom Dołhobród. Na uroczystości spotkało się kilka pokoleń mieszkańców tej miejscowości - w tym uczniowie naszej szkoły: Joanna Pastuszuk i Sławomir Nowak oraz pani Urszula Kalenik – nauczycielka języka rosyjskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Agnieszka Szajewska, Edyta Sahadyn a także pani Renata Holaczk(nauczycielka języka polskiego). Uczniowie pod opieka nauczycieli przygotowali recytacje utworów pani Kazimiery Pawluk.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
4111756