tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Na promocji tomiku
Na promocji tomiku
Napisał Sekretariat   
Wtorek 13 listopada 2012

20 października uczestniczyliśmy w spotkaniu z poetką z Dołhobród, p. Kazimierą Pawluk. Okazją była promocja nowego tomiku poezji pt. „Zatrzymać czas wspomnieniem”.

Wiersze pani Pawluk to poetyckie miniatury o ludziach, miejscach, wydarzeniach, które choć dawno minęły, żyją w pamięci autorki. To nie tylko próba retrospekcji ale tez hołd złożony mieszkańcom Dołhobród. Na uroczystości spotkało się kilka pokoleń mieszkańców tej miejscowości - w tym uczniowie naszej szkoły: Joanna Pastuszuk i Sławomir Nowak oraz pani Urszula Kalenik – nauczycielka języka rosyjskiego. W spotkaniu uczestniczyli również Agnieszka Szajewska, Edyta Sahadyn a także pani Renata Holaczk(nauczycielka języka polskiego). Uczniowie pod opieka nauczycieli przygotowali recytacje utworów pani Kazimiery Pawluk.

< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Powiat włodawski
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie

W skrócie
Pierwszą szkołą zawodową we Włodawie była, utworzona w 1929 r. przy Sierocińcu im. Tadeusza Kościuszki, Sejmikowa Szkoła Rzemiosł Sejmiku Włodawskiego. Posiadała ona internat i mieściła się w dzisiejszym budynku oddziału internistycznego Szpitala Powiatowego.
Licznik odwiedzin
5851437