tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Napisał Sekretariat   
Wednesday, 19 December 2012

      W dniu 05 grudnia 2012 roku w zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbyła się prezentacja  nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Piękno Rosji – sylwetka słynnego Rosjanina.

       Spośród 70 prac plastycznych wybrano najlepsze i nagrodzono ich autorów. Laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły z klasy III LO i Sławomir Nowak, który namalował portret znanego rosyjskiego pisarza Aleksandra Sołżenicyna. Opiekunem ucznia jest pani Urszula Kalenik.    Wyróżnienie natomiast otrzymała Dorota Książek uczennica klasy I LOb naszego liceum za portret rosyjskiego poety i pisarza Aleksandra Puszkina. Opiekun pani Joanna Panasiuk.Warto dodać, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej województwa lubelskiego.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ostatnia aktualizacja ( Wednesday, 19 December 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski

W skrócie
Czy chcesz się włączyć w rozwój ZSZ NR 1 i II LO we Włodawie? Wstąp w szeregi uczniów naszej szkoły. Zapoznaj się z nowymi zasadami rekrutacji.
Licznik odwiedzin
3995884