tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Napisał Sekretariat   
Środa 19 grudnia 2012

      W dniu 05 grudnia 2012 roku w zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbyła się prezentacja  nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Piękno Rosji – sylwetka słynnego Rosjanina.

       Spośród 70 prac plastycznych wybrano najlepsze i nagrodzono ich autorów. Laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły z klasy III LO i Sławomir Nowak, który namalował portret znanego rosyjskiego pisarza Aleksandra Sołżenicyna. Opiekunem ucznia jest pani Urszula Kalenik.    Wyróżnienie natomiast otrzymała Dorota Książek uczennica klasy I LOb naszego liceum za portret rosyjskiego poety i pisarza Aleksandra Puszkina. Opiekun pani Joanna Panasiuk.Warto dodać, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej województwa lubelskiego.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ostatnia aktualizacja ( Środa 19 grudnia 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Powiat włodawski
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie

W skrócie
Pomysł utworzenia II Liceum Ogólnokształcącego we Włodawie dojrzewał od początku przemian, jakie dokonały się w Polsce w 1989 roku. Jednak dopiero w roku szkolnym 1990/91 można było przystąpić do przygotowania konkretnych projektów otwarcia nowej szkoły. Szczególnie zaangażowani w dzieło tworzenia II LO we Włodawie byli: mgr Józef Pawlin ówczesny dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 , który kończąc swoja kadencję dyrektorską, za punkt honoru postawił sobie utworzenie liceum ogólnokształcącego przy istniejącym już zespole szkół.
Licznik odwiedzin
5840733