tarcza header image
Start arrow Aktualności arrow Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Sukces uczniów Modrzewskiego w IV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Piękno Rosji
Napisał Sekretariat   
Środa 19 grudnia 2012

      W dniu 05 grudnia 2012 roku w zespole Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie odbyła się prezentacja  nagrodzonych i wyróżnionych prac uczestników IV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Piękno Rosji – sylwetka słynnego Rosjanina.

       Spośród 70 prac plastycznych wybrano najlepsze i nagrodzono ich autorów. Laureatem konkursu został uczeń naszej szkoły z klasy III LO i Sławomir Nowak, który namalował portret znanego rosyjskiego pisarza Aleksandra Sołżenicyna. Opiekunem ucznia jest pani Urszula Kalenik.    Wyróżnienie natomiast otrzymała Dorota Książek uczennica klasy I LOb naszego liceum za portret rosyjskiego poety i pisarza Aleksandra Puszkina. Opiekun pani Joanna Panasiuk.Warto dodać, że konkurs cieszy się dużą popularnością wśród młodzieży szkolnej województwa lubelskiego.

Naszym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Ostatnia aktualizacja ( Środa 19 grudnia 2012 )
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej w ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie
Facebook szkoły
ePUAP2
ePUAP
Dziennik UONET+

Ważne strony
Powiat włodawski
Kuratorium Oświaty w Lublinie
Publiczne Gimnazjum Nr 2 we Włodawie
Ministerstwo Edukacji Narodowej
Publiczne Gimnazjum Nr 1 we Włodawie
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
Nasz Patron -2 Mazowiecki Pułk Saperów

W skrócie

Czy wiesz, że w dniu 1 lutego 1929 r. otwarto Dokształcającą Szkołę Zawodową, była to szkoła koedukacyjna która, mieściła się w gmachu Szkoły Powszechnej nr 1 (ul. Wyzwolenia).Uczyło w niej ośmiu nauczycieli ze szkół powszechnych, nauka trwała 3 godziny dziennie, łącznie – 18 tygodniowo. W roku szkolnym 1937/38 uczęszczało do niej 73 uczniów w następujących zawodach: krawiec, kuśnierz, szewc, kamasznik, czapnik, subiekt, ślusarz, zegarmistrz, fryzjer, stolarz, cieśla, drukarz, introligator, mechanik, murarz, rzeźnik, robotnik dzienny, a także 11 niezatrudnionych.

Licznik odwiedzin
4111633